20335.
438. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
38 000 Ft
98,45 EUR, 108,57 USD
Ezüst (Ag) doboz, fa betéttel, fedelén nemesi koronás M.S. monogrammal. Jelzett, kis kopással, bruttó: 252,9 g, 12,5x8,5x3,5 cm