1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje, polgári tagozat" zománcozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, hátoldalán "1946 1991" felirat, karikán fémjel, verdejel, eredeti dobozában T:1- kis patina 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with ribbon, with hallmark on the suspension ring, in original box C:AU small patina NMK 7...
1991. "Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt, polgári tagozat" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, kissé sérült eredeti dísztokban, szalagsávval T:UNC Hungary 1991. "Silver Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" silver plated bronze decoration with ribbon, in slightly damaged original case with miniature ribbon C:UNC NMK 745.