Mongólia ~1970. "50 éves az Állami Állatorvosi Osztály" Al jelvény műanyag tokban T:1 Mongolia ~1970. "50th anniversary of the State Veterinary Department" Al badge in plastic case C:AU
1914. "Magyar Bányász és Kohász Altisztek Országos Congressusa - 1914 Petrozsény" jelzetlen Ag gomblyukjelvény, "F. SCHAEFFLER WIEN VII. NEUBAUG. 60" gyártói jelzéssel (11,02g/41x29mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Magyar Bányász és Kohász Altisztek Országos Congressusa - 1914 Petrozsény Hungarian Miners and Metallurgists National Congress - Petrosani 1914" Ag badge without hallmark, wi...
Románia 10xklf jelvénytétel, közte DN "Hargita megye" aranyozott, zománcozott fém jelvény + 1977. "Függetlenségi háború 100. évfordulója" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:1-2- közte sérült Romania 10xdiff badge lot, within ND "Judetul Harghita" gilt, enamelled metal badge + 1977. "100th anniversary of the War of Independence" gilt, enamelled metal badge C:UNC-VF within damaged