34006.
438. Lezárult gyorsárverés
Külföldi emlékveretek, plakettek
16 000 Ft
Ausztria 1911. "Bécsi Kereskedelmi Iskola / Kiváló tanuló - Josef Humer" jelzett Ag emlékérem, gravírozással, eredeti, sérült tokban (59mm) T:2 ph. Austria 1911. "Gremial Handelsfachschule des Wiener Handelsstandes / Ihrem Ausgezeichneten Schüler - Josef Humer" hallmarked Ag commemorative medal, engraved, in original, damaged case (59mm) C:XF edge error