Amerikai Egyesült Államok 1974. 1/2$ Cu-Ni "Kennedy" utólag aranyozva, "1960-1980" beütéssel T:1- USA 1974. 1/2 Dollar Cu-Ni "Kennedy" subsequently gilded, with "1960-1980" hallmark C:AU Krause KM#202b
Amerikai Egyesült Államok 1976S 1/4$ Ag "Washington" + 1/2$ Ag "Kennedy" + 1$ Ag "Eisenhower" "Bicentennial" szettben, műanyag vákuum csomagolásban és karton keretben, angol nyelvű tájékoztatóval, eredeti piros műbőr borítékban T:UNC,AU kissé viseltes boríték USA 1976S 1/4 Dollar "Washington" + 1/2 Dollar Ag "Kennedy" + 1 Dollar "Eisenhower" "Bicentennial" in set, in plastic vacuum packaging with...
Amerikai Egyesült Államok 1984D 1c - 1/2$ (5xklf) forgalmi sor műanyag csomagolásban + verdei zseton T:UNC USA 1984D 1 Cent - 1/2 Dollar (5xdiff) coin set in foil packing + mint jeton C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 1984P 1c - 1/2$ (5xklf) forgalmi sor műanyag csomagolásban + verdei zseton T:UNC USA 1984P 1 Cent - 1/2 Dollar (5xdiff) coin set in foil packing + mint jeton C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 1989D 1c-1/2$ (5xklf) + "Denver" zseton, forgalmi sor eredeti tokban, tanúsítvánnyal, borítékban T:UNC USA 1989D 1 Cent - 1/2 Dollar (5xdiff) + "Denver" token, coin set in original case with certificate, in envelope C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 1990D 1c-1/2$ (5xklf) + "Denver" zseton, forgalmi sor eredeti tokban, tanúsítvánnyal, borítékban T:UNC USA 1990D 1 Cent - 1/2 Dollar (5xdiff) + "Denver" token, coin set in original case with certificate, in envelope C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 1999. 1/4$ Cu-Ni "50 állam" (5xklf) bélyeges karton díszlapon T:UNC USA 1999. 1/4 Dollar Cu-Ni "50 States" (5xdiff) on cardboard display sheet with stamp C:UNC