Amerikai Egyesült Államok 2000. 1/4$ Cu-Ni "50 állam" (5xklf) bélyeges karton díszlapon T:UNC USA 2000. 1/4 Dollar Cu-Ni "50 States" (5xdiff) on cardboard display sheet with stamp C:UNC
Amerikai Egyesült Államok ~2000. 1$ aranyozva, multicolor "Függetlenségi nyilatkozat 1776" rátéttel T:1- USA ~2000. 1 Dollar gold plated, with multicolour "Declaration of Independence 1776" picture C:AU
Amerikai Egyesült Államok 2001. 1/4$ Cu-Ni "50 állam" (5xklf) bélyeges karton díszlapon T:UNC USA 2001. 1/4 Dollar Cu-Ni "50 States" (5xdiff) on cardboard display sheet with stamp C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 2001-2003. 1/4$ aranyozott Cu-Ni (2xklf, "New York, Maine") T:1-,2 USA 2001-2007. 1/4 Dollar gilt Cu-Ni (2xdiff, "New York, Maine") C:AU,XF
Amerikai Egyesült Államok 2002. 1/4$ Cu-Ni (5xklf) "Denver Szett: 50 állam - Indiana, Mississippi, Louisiana, Tennessee, Ohio" tanúsítvánnyal, eredeti műanyag dísztokban T:1,1- patina, kis karc, a tok sérült USA 2002. 1/4 Dollar Cu-Ni (5xdiff) "Denver Set: 50 States - Indiana, Mississippi, Louisiana, Tennessee, Ohio" with certificate in original plastic hardcase C:UNC,AU patina, small scratch, dam...
Amerikai Egyesült Államok 2002. 1/4$ Cu-Ni "50 állam" (5xklf) bélyeges karton díszlapon T:UNC USA 2002. 1/4 Dollar Cu-Ni "50 States" (5xdiff) on cardboard display sheet with stamp C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 2003. 1/4$ Cu-Ni "50 állam" (5xklf) bélyeges karton díszlapon T:UNC USA 2003. 1/4 Dollar Cu-Ni "50 States" (5xdiff) on cardboard display sheet with stamp C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 2005S 1/4$ Ag (5xklf) "50 állam negyed dollárosok" műanyag tokos szettben, benne: California, Minnesota, Oregon, Kansas, West Virginia T:PP USA 2005S 1/4 Dollar Ag (5xdiff) "50 State Quarters" set in plastic case, with: California, Minnesota, Oregon, Kansas, West Virginia C:PP
Argentína 1989. 1a Al tanúsítvánnyal, kapszulában T:1- kis felületi karc Argentina 1989. 1 Austral Al with certificate in capsule C:AU slightly scratched Krause KM#100