"Keresztes háborúk" 6db-os érmekollekció a keresztes háborúk idejéből kapszulákban, igényes mahagóni dobozban, tanúsítvánnyal. Benne: Örményország ~13. század Tram Ag (~3g) + Német Államok / Schwäbisch Hall ~13. század Heller Ag (~0,5g) + Hvárezm ~13. század Dirham Ag (~4g) + Mamlúk Birodalom ~13. század Dirham Ag (~1,3g) + Ilhánida Birodalom ~13. század Dirham Ag (~3g) + Frank Görögország ~13. sz...
8db vegyes külföldi fémpénz kapszulákban, közte Szerbia, Uruguay, Nagy-Britannia T:AU-VF patina 8pcs of mixed coins in capsules, with Serbia, Uruguay, Great-Britain C:AU-VF patina
14db-os vegyes angol érmetétel, közte 1939. 1p bronz "VI. György" T:XF,VF 14pcs of mixed british coin lot, in it 1939. 1 Penny bronze "George VI" C:XF,VF
Vegyes 15db-os fémpénz tétel, válogatás az Euróra átálló országok forgalmi érméiből "European Community Coin Collection" feliratú karton dísztokban, az országok angol nyelvű leírásával T:UNC,AU
18db-os vegyes svéd és német érmetétel, közte 1982G 2M Ni "Kurt Schumacher" T:XF,VF 18pcs of mixed swedish and german coin lot, in it 1982G 2 Mark Ni "Kurt Schumacher" C:XF,VF
22db-os vegyes külföldi érmetétel, közte Franciaország, Costa Rica, Portugália stb. T:AU-VF 22pcs of mixed foreign coin lot, in it France, Costa Rica, Portugal etc. C:AU-VF
Európai Unió 1999-2002. 1c-5c 36xklf, összesen 12 országból, lezárt csomagolásban T:1,1- European Union 1999-2002. 1 Cent - 5 Cent 36xdiff, from 12 countries, in sealed pack C:UNC,AU