1762. "IMP. FRANCISCUS AVG. M. THERESIA AVG. / SECVRITAS DACIAE MDCCLXII" kétoldalas Cu érem az erdélyi határőrség megszervezésének emlékére kiadva Mária Terézia uralkodása alatt. Szign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (72,37g/59mm) T:2 ph. / Hungary 1762. "IMP. FRANCISCUS AVG. M. THERESIA AVG. / SECVRITAS DACIAE MDCCLXII" Cu medallion commemorating the establishment of the Transylvanian border patrol under the reign of Maria Theresia. Sign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (72,37g/59mm) C:XF edge error
1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" kétoldalas millenniumi bronz emlékérem füllel, mellszalag nélkül. Szign.: Steiner A. (32,5mm) + 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül, letört füllel T:F patina, ph
1915. "Hungaria S. Cordi J Consecrata 1915 / Hungaria B.M.V. Devota 1038" Zn medál Szt. István és Ferenc József országfelajánlási jelenetével (29mm) T:XF