Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 657
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2830920
31480
438
2200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
~1960-1970. "Nógrádi szénbányák 1861 / Föld Alatti Bányamúzeum, Salgótarján" bronz és ezüstpatinázott bronz emlékérem (egyik plombált ÁPV tokban, másik műanyag keretben) (42,5mm) T:1,1- 2805116
31481
438
Numizmatika
~1960-1980. Szignó nélküli felszabadulási egyoldalas bronz emlékplakett (138x125mm) T:1- 2836039
31482
438
Numizmatika
1961. "100 éves az Óbudai Szeszgyár" ezüstpatinázott fém emlékérem (60mm) T:2 patina 2828463
31483
438
Numizmatika
1962. "Barátság Nemzetközi Kőolajvezeték 1962" kétoldalas bronz plakett (78x136mm) T:1- patina 2825785
31484
438
2200
Numizmatika
1966. "Savaria Karnevál Szombathely / Claudius Caesar AVG PM TRIM PPP" kétoldalas, bronzírozott Al emlékérem (30mm) + 1989. MÉE "Savaria / Commodus császár" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:1-1- 2868649
31485
438
4200
Numizmatika
1967. "Munkásőrség 1957-1967" ezüstpatinázott emlékérem eredeti, sérült dísztokba rögzítve (48mm) T:AU 2868526
31486
438
Numizmatika
1967. "Öntödei Vállalat" kétoldalas bronz emlékérem, hátoldalon gravírozva "30 év hűséges munkájáért (55mm) + Németország 1923. "XV. Eszperantó Világkongresszus" kétoldalas bronz emlékérem (31mm) T:XF,VF 2814005
31487
438
Numizmatika
1968. "1918-1968 / MSZMP Központi Bizottsága Agitációs és Propaganda Osztálya" ezüstpatinázott bronz plakett (75x78mm) T:2 díszdobozban, adományozóval 2829248
31488
438
2200
Numizmatika
1969. "20 éves az AKÖV (Autóközlekedési Vállalatok)" festett Cu-Zn plakett + jelvény tokban (89x51mm,30x17mm) T:1- 2824817
31489
438
Numizmatika
1969. "Magyar Alumíniumipari Tröszt - BUÉK" Al emlékérem (40mm) T:1- patina 2867637
31490
438
Numizmatika
1969. "Közlekedési Múzeum Budapest - Derű" ezüstpatinázott bronz emlékérem, hátoldalon "IATM ICOM NO. 17 BUDAPEST 7-12. 9 1969" gravírozással (70mm) T:AU,XF 2829470
31491
438
Numizmatika
1969. "25 éves a KGMTI (Kohó- és Gépipari Minisztérium Tervező Irodái)" bronz plakett eredeti tokban (50x80mm) T:1- patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft