Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 657
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2828846
31132
438
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása Pannonhalmán" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) + DN "II. János Pál" német nyelvű aranyozott fém medál (18mm) T:PP,1- 2339250
31133
438
Numizmatika
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Leiningen-Westerburg Károly" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS13 2857584
31134
438
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1996. "Inter-Európa Bank Rt. - Budapest / Alapítása 15. évfordulójára 1981-1996" jelzett Ag emlékérem (15,55g/0.925/32mm) T:UNC (originally PP) 2573571
31135
438
Numizmatika
Bognár György (1944-) "Országház" Budapest nevezetességei sorozat, Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP 2802985
31136
438
Numizmatika
Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (31,27g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina 2803069
31137
438
Numizmatika
Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (31,27g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina 2778540
31138
438
Numizmatika
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Férfi portré - első a qualitas, második a rentabilitas" bronz egyoldalas emlékérem (115mm) T:1- erősen patinás 2824958
31139
438
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1948. "A Budapesti Bencés Gimnázium 1923-1948 emlékére" egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2863674
31140
438
11000
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1952. "Németh László MDCCCCLII" kétoldalas, öntött bronz emlékérem dísztokban (78mm) T:AU patina 2806811
31141
438
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) ~1975. "KFKI (Központi Fizikai Kutatóintézet) Intézeti Díj I. fokozat 19(...)" kétoldalas, öntött, nagyméretű bronz díjérem, hátoldalán gravírozott (127mm) T:1- 2824830
31142
438
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" bronz emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) DN "Szeged Tourist - Idegenforgalmi Hivatal / Ópusztaszer 896" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SG6 2855858
31143
438
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" bronz emlékérem, plombált, műanyag ÁPV tokban (42,5mm) T:AU Adamo SG6 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft