Románia ~1837. Románia Csillaga Érdemrend tiszti keresztjének eredeti dísztokja sérült, viseltes állapotban. Romania ~1837. The original decorative case of the Order of the Star of Romania in damaged, worn condition.
Románia 1939. "Vasgárda" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "30 749" sorszámmal és "OMR" gyártói jelzéssel T:3 tű nélkül, zománc sérült / Romania 1939. "Iron Guard (Garda de fier)" enamelled metal badge with "029907" serial and with "OMR" maker's mark on reverse (33x29mm) C:F without pin, enamel damaged
Szovjetunió 1938. "Katonai érdemekért" fém kitüntetés eredeti mellszalagon, hátoldalán "30847" sorszámmal T:2 Soviet Union 1938. "For battle merit" metal medallion with original ribbon, "30847" serial number on the back C:XF
Szovjetunió 1943. "Dicsőség rendje, III. osztály" Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán gravírozott "111089" sorszám T:2,2- Soviet Union 1943. "Order of Glory, 3rd Class" Ag decoration with ribbon with engraved "111089" serial number on backside C:XF,VF
Szovjetunió 1974. "Szevasztopol felszabadításának 30. évfordulója" kétoldalas, aranyozott Al emlékérem papírdobozban (68mm) T:1 Soviet Union 1974. "30th anniversary of the liberation of Sevastopol" two-sided, gilt Al medallion in paper box (68mm) C:UNC
Szovjetunió ~1975. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal, "Moskovsy Monetnyy Dvor" gyártói jelzéssel (47x38mm) T:1- Soviet Union ~1975. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back with Moskovsky Monetnyy Dvor (47x38mm) C:UNC
Szovjetunió ~1980. "II. osztályú katona" zománcozott bronz kitüntető jelvény csavaros hátlappal (~42x30mm) T:VF zománchiba, a csavar hiányzik Soviet Union ~1980. "2nd class soldier" enamelled bronze badge with screw back (~42x30mm) T:VF enamel error, the screw is missing
Szovjetunió 1985. "30 éves a Varsói Szerződés" aranyozott, részben festett és zománcozott jelvény eredeti tokban T:UNC Soviet Union 1985. "30th anniversary of the Warsaw Pact" gilt, partially painted and enamelled badge in original case C:UNC