Militária

Tételek száma: 174

1917. "Károly Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" ezüstözött hadifém kitüntetés hadiszalagon T:XF kopott ezüstözés, viseltes mellszalag Hungary 1917. "Silver Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" silver-plated war metal decoration on wartime ribbon C:XF worn silver plating and ribbon NMK.: 323
34307.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

34308.

1917. A 11. győri Császári és királyi Tábori Vadászzászlóalj zománcozott sapkajelvénye, hátoldalon "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ UT 5." gyártói jelzéssel "FJB - 1914-1917 - LUBLIN - IVANGOROD - NIDA - KARPATHEN - SZERETH - ASIAGO - ISONZO" (36x35mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1917. Cap badge of the 11th K.u.K. Feldjäger Battalion of Győr, enamelled, with "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ UT 5." maker's ma...

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

34309.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF patina Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 1st class" war metal decoration without ribbon C:XF patina
34310.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:VF több kisebb ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration hallmarked on the edge, without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF multiple, smaller edge errors NMK: 306.
34311.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:AU Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" bronze decoration with original ribbon. Sign.: Kautsch C:AU NMK 310
34312.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF letört fül, patina Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF missing ear, patina NMK 310
34313.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF oxidation NMK 328.
34314.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
11

34315.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1920-1935. "Rohamjelvény" Al jelvény (45mm) T:1- patina / Hungary 1920-1945. "Assault Badge" Al badge (45mm) C:AU patina Sallay 52/a.
34316.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

1922. "Magyar Koronás Aranyérem" aranyozott bronz kitüntetés, függesztőkarika és mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1922. "Hungarian Gold Medal with the Holy Crown" gold-plated decoration without ribbon and ear C:AU,XF MNK 394.
34320.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

1929. "Magyar Háborús emlékérem" eredeti mellszalagja T:AU Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" original ribbon C:AU NMK 418
34321.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft