DN "Kámaszutra - Vadászat" aranyozott Cu multicolor érem, német nyelvű leírással, magyar tanúsítvánnyal T:UNC ND "Kamasutra - Die Jagd" gold plated multicolor Cu coin with German language description and Hungarian certificate C:UNC
DN "Kámaszutra - Majom" aranyozott Cu multicolor érem, német nyelvű leírással T:UNC ND "Kamasutra - Der Affe" gold plated multicolor Cu coin with German language description C:UNC
DN "Kámaszutra - Csordaegyesülés" aranyozott Cu multicolor érem, német nyelvű leírással, magyar tanúsítvánnyal T:UNC ND "Kamasutra - Die Vereinigung der Kuhherde" gold plated multicolor Cu coin with German language description and Hungarian certificate C:UNC
DN "Kámaszutra - Szöktetés" aranyozott Cu multicolor érem, német nyelvű leírással, magyar tanúsítvánnyal T:UNC ND "Kamasutra - Entführung" gold plated multicolor Cu coin with German language description and Hungarian certificate C:UNC
DN "Kámaszutra - Lebegő egyesülés" aranyozott Cu multicolor érem, német nyelvű leírással, magyar tanúsítvánnyal T:UNC ND "Kamasutra - Die schwebende Vereinigung" gold plated multicolor Cu coin with German language description and Hungarian certificate C:UNC
DN "Kámaszutra - Kétlábas állás" aranyozott Cu multicolor érem, német nyelvű leírással, magyar tanúsítvánnyal T:UNC ND "Kamasutra - Die gleichbeinige Stellung" gold plated multicolor Cu coin with German language description and Hungarian certificate C:UNC
DN "Kámaszutra - Nyuszi" aranyozott Cu multicolor érem, német nyelvű leírással, magyar tanúsítvánnyal T:UNC ND "Kamasutra - Das Kaninchen" gold plated multicolor Cu coin with German language description and Hungarian certificate C:UNC
DN "Magyar századok - nemzetünk dicső története" emlékérem sorozat kapszulákban, tanúsítványokkal, papír dísztokban, benne 12xklf aranyozott Cu emlékérem (35mm) + "Honfoglalás emlékérem" Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm) T:1- egyik kapszula fele hiányzik