Kerámiák

Tételek száma: 192

Herendi Village Pottery, majolika kenyeres kosár, kézzel festett kerámia. Jelzett. Kopásnyomokkal. 20x24 cm
11333.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
Ludas szalvétatartó, kopott, jelzés nélkül, falra akasztható, 20x23 cm
11334.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,58
12,57
Gansereigen Michael Moertl, libás kínáló, kerámia, jelzés nélkül, kopott, m: 13,5cm
11335.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,00
10,86
2 db német, puttós steinzug kancsó, jelzett, kopott, m: 12,5-16,5 cm
11336.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Napóleon, fajansz tányér, jelzés nélkül, hibátlan, d: 23 cm
11337.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,00
10,86
2 db fajansz kép, falra akasztható, jelzés nélkül, erős kopásokkal, 1900 körül, 24x18 cm
11338.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
Fiú kutyával, festett kerámia, mázhibákkal, jelzés nélkül, m: 13 cm
11339.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Emlék feliratos kézzel festett kerámia tálka, kis lepattanással 12 cm
11340.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Gustavsberg kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm
11341.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Hummel Goebel kerámia figura. Eredeti dobozában. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. leírással 10 cm
11342.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,68
25,71
Hummel Goebel kerámia figura. Eredeti dobozában. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. leírással
11343.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
Kinaizáló kézzel festett váza. Jelzés nélkül, hibátlan. Repesztett mázzal. 22 cm
11344.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft