Olasz, teáskanna, tejkiöntő és cukortartó, kerámia, jelzett, kopásokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Olasz-teaskanna-tejkionto-es-cukortarto-keramia-jelzett-kopasokkal-m-5-14-cm~II2871965
2871965
11301
438
Art-ceramics
Leírás: Olasz, teáskanna, tejkiöntő és cukortartó, kerámia, jelzett, kopásokkal, m: 5-14 cm
: karap_norbert