Kerámiák Tételek száma: 192
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2759274
11309
438
Art-ceramics
JM jelzéssel: Kútból merítőt ábrázoló mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 34 cm 2700900
11310
438
6500
Art-ceramics
2 db mázas kerámia fali dísztányér, jelzettek, egyik Telkibánya, sérülésekkel, hibákkal, d: 23,5 cm 2777067
11311
438
Art-ceramics
MALÉV jelzésű retró mázas kerámia boroshordó, 6 db pohárral. Kis lepattanásokkal, mázrepedésekkel, m: 5-18 cm 2819473
11312
438
Art-ceramics
Süteményes készlet. Magyar iparművész. hat személyes, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 2811362
11313
438
3200
Art-ceramics
Váza. Azonosítatlan jelzéssel. Kézzel festett, mázas kerámia, hibátlan. 42 cm 2811360
11314
438
3200
Art-ceramics
Fiú gyümölcskosárral Mázas gipsz. Jelzett kis mázhibákkal. 42 cm 2776903
11315
438
Art-ceramics
FL jelzéssel: Mázas kerámia tolltartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm 2818262
11316
438
Art-ceramics
Nagy barna mázas kerámia kancsó, hibátlan, m: 23 cm 2769479
11317
438
Art-ceramics
Hajós fali kerámia, jelzett, kis lepattanásokkal, 12x14cm 2832592
11318
438
3200
Art-ceramics
Német kerámia váza jelzett, hibátlan 19 cm 2832591
11319
438
3200
Art-ceramics
2 db szerencsemalac mázas kerámia, kopásokkal 14 cm 2861704
11320
438
Art-ceramics
K. Bajusz István: Mázas iparművész kerámia váza. Kézzel festett, jelzett hibátlan 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft