1949. Egyedi emlékkönyv. "Nagyrabecsülésünk jeléül a Déldunántúliak" "A sikondai gárda" Sok karikatúra, köztük nyomat, de sok egyedileg rajzolt jelzett is. A sikondai "gárda" tagjai: Kocsis Nándor, Farkas Pál, Polgár László, Bonta József, Bőviz László, Petrovics Gábor stb. Szép megkímélt kartonált bőr kötésben, sarkán Ezüst (Ag) monogramos dísz, fémjel nem található. 31x42 cm
"Spolek Honebni na Ochranu Zvere v Králov Ceskem / Jagd- und Wildschutzverein im Königreich Böhmen", cseh királyi vadászegyesület díszes, ezüstözött fém jelvénye, hátoldalán a kapocs hiányzik, 5x4 cm