Herendi porcelán fonott tálka, 12 cm + hamutál 9 cm Kézzel festett, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-fonott-talka-12-cm-plus-hamutal-9-cm-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassa~II2855831
2855831
11454
438
Leírás: Herendi porcelán fonott tálka, 12 cm + hamutál 9 cm Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
: nagy_andras