Hollóházi design váza irizáló mázzal, jelzett, kopással 21 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-design-vaza-irizalo-mazzal-jelzett-kopassal-21-cm~II2857735
2857735
11543
438
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,31 EUR , 5,71 USD
Leírás: Hollóházi design váza irizáló mázzal, jelzett, kopással 21 cm
: nagy_andras