Hutschenreuter porcelán szószos kínáló. Aranyozott jelzett, kis kopáss... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hutschenreuter-porcelan-szoszos-kinalo-Aranyozott-jelzett-kis-kopassal-m-20-cm-d-22-cm~II2872327
2872327
11641
438
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Hutschenreuter porcelán szószos kínáló. Aranyozott jelzett, kis kopással. m: 20 cm, d: 22 cm
: nagy_andras