Üvegtárgyak Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2864540
11911
438
Glass-objects
Muránói üveg hal, kis gyártási hibával, h: 24,5 cm 2867211
11912
438
Glass-objects
8 db színes üvegpohár (magasságukban kis eltérésekkel), m: 18 cm körül 2867229
11913
438
Glass-objects
Ametisztszínű, csiszolt, metszett ólomkristály vázácska, hibátlan, m: 15 cm 2692716
11914
438
Glass-objects
Formába öntött üveg váza, néhány apró csorbával, m: 21 cm 2835750
11915
438
Glass-objects
Margitszigeti ásványvíz csatos üveg. 24 cm 2867909
11916
438
Glass-objects
Kőbányai Sör és Malátagyár Budapest feliratú, régi, nagyméretű barna sörösüveg, kupakkal, m: 32,5 cm 2526381
11917
438
Glass-objects
Ólomkristály bólés tál, metszett, kopásnyomokkal, d: 21 cm + kis tálak, 6 db 2755412
11918
438
Glass-objects
"Kristály" csatos üveg, kopásnyomokkal, m: 34 cm 2755432
11919
438
Glass-objects
Régi likőrös palack, kopott, m: 17,5 cm 2755417
11920
438
Glass-objects
"Kristály" csatos üveg, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2755413
11921
438
Glass-objects
"Kristály" csatos üveg, kopásnyomokkal, m: 34 cm 2834714
11922
438
4600
Glass-objects
Vintage vékony fújt üveg izraeli emléktárgy Almahd-A.Maraka Jerusalem, irizáló réteggel, certificat-tal. Hibátlan. M.: 23x7cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft