Nyári Lóránt (1928-1982): Francois Villon, 1973. Rézkarc, papír, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1000001/Nyari-Lorant-1928-1982-Francois-Villon-1973-Rezkarc-papir-jelzett-kisse-foltos-19C3978-~II2870150
2870150
10214
439
Leírás: Nyári Lóránt (1928-1982): Francois Villon, 1973. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, 19×8 cm
: ekb