cca 1890-1910 Madarakat ábrázoló illusztrációk, össz. 14 db, ebből 8 db színes kromolitográfia (Nécsey István munkái). Vegyes állapotban, lapméret: 28x20 cm körül
C. Agar festménye után: Vadászat (The bury hunt). Színes metszet, papír, jelzett a metszeten, XX. sz. vége. 57x73 cm. Feltekerve, lapszéli apró törésnyomokkal.
Ruga, Pietro (1772 k.-1850 k.): Bazilika belseje, Róma. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 1829 körül. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 19x23 cm.
Francesco Morelli (1767 k.- 1830k.): Veduta del Seporo di Cecilia Metella ... (Róma környéke). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 1816 körül. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 18x23 cm.