Essad Bey: Mohamed. Ford.: Gergely Janka. Bp., 1935, Kosmos, 414+(2) p... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500029/Essad-Bey-Mohamed-Ford-Gergely-Janka-Bp-1935-Kosmos-414plus2-p-Kiadoi-aranyozott-egeszva~II2882535
2882535
19360
439
Leírás: Essad Bey: Mohamed. Ford.: Gergely Janka. Bp., 1935, Kosmos, 414+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval
: tg