4 800 Ft
9
Makay István: Repülőgépen a Holdba. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1899, Athenaeum, IV+157+(1) p. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó lap (tartalomjegyzék vége) hiányzik. (Ritka!)