1 800 Ft
4,77 EUR, 5,14 USD
Németh László: Szekfű Gyula. Bp., [1940], Bolyai Akadémia ("Jövő"-ny.), 143+(1) p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, belül a lapok jó állapotban. Erősen sérült kiadói papír védőborítóval. A mű első formájában a "Magyar Élet" nemzetpolitikai szemle 1940. febr.-jún. számában jelent meg. Az első kiadás előjegyzésben fogyott el, a második kiadás dr. Püski Sándor gondozásában jelent meg.