3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Vörösmarty Mihály: Zalán futása. Tizenkét képpel. Bp., 1886, Méhner Vilmos, 224 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött, aranyozott gerincű bordó egészvászon-kötésben, kijáró címlappal, a gerincen néhány kis folttal, egyébként jó állapotban.