2 db Mikszáth Kálmán: A tekintetes vármegye. Magyarország lovagvárai - A kis prímás Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1900, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Ötödik kiadás. Kiadói illusztrált szecessziós egészvászon, Gottermayer N.-féle kötésben. Jó állapotban.
Cselényi László 2 műve, a szerző, Cselényi László (1938- ) József Attila-díjasíró, költő, újságíró, műfordító, egyetemi tanár által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok. A megírhatatlan költemény. Bratislava/Pozsony, 1990., Madách. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Me...
Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel, és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937., Magyar Szemle. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó szennylappal, benne a "M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Miniszer ajándéka" címkével.
Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., é.n., Dante. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.