18746.
439. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 400 Ft
Lübke, Wilhelm: Grundriss der Kunstgeschichte. I-II. köt. [Egy kötetben]. Stuttgart, 1882, Ebner & Seubert, XVII+390 p., VIII+447+(1) p. Német nyelven. Számos szövegközi fekete-fehér illusztrációval. Korabeli díszes, aranyozott félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé sérült, kopottas gerinccel