Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István. Rajzokkal ellátta: Haranghy Jenő. Bp., [1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 236 p.+ 5 t. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott félbőr-kötés, kopott,
A szépművészetek könyve. A Pesti Hírlap Könyvtára. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt., 1184 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, eredeti szakadt kiadói papír védőborítóban.
Rippl-Ronai "le Nabi Hongrois" und seine Freunde Bonnard, Denis, Maillol, Toulouse-Lautrec, Vuillard. Ausstellung vom 18. November 1993 bis 29. Januar 1994. Bréma, (1993), Kunsthandel Wolfgang Werner KG. Német nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Rippl-Rónai József, Bonnard, Maillol, Toulouse-Lautrec műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált, ritka kiállítási katalógus. Kiadói...
Voit Pál: Az egri főszékesegyház. Eger, 1934, Egri Keresztény Sajtószövetkezet Könyvkereskedése, 103+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Eredetileg dedikált címlappal, azonban a címlap felét kitépték.
Amit a műemlék-kérdésről mindenkinek tudni kell. Idegenforgalmi Szaktanfolyam. Összeáll.: Hevesy Sándor. Az összeállító, Hevesy Sándor (1902-1985) építészmérnök által Genthon István (1903-1969) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány. Kézirat. Bp., 1959., Hevesmegyei Tanács Idegenforgami Hivatala, 80 p. Kiadói papírkötés, foltos.
Sántha Imre: Csíkdánfalvi fazekasság. A szerző által DEDIKÁLT példány. Csíkszereda, 1974., Hargita Megye Szocialista Művelődési és Nevelési Bizottság - Népi Alkotások és Műkedvelő Tömegmozgalom Irányító Központja, 1+34 p.+7 t.+1 p. Kiadói kopott papírkötés.
Nagy Virgil műegyetemi tanár építészettörténeti előadásai, 2 mű egy kötetben: Waelder Gyula: Nagy Virgil A görög és római építés alaktana c. előadásának vezérfonala. Bp., 1920, Németh József, 45+(1) p. + Lechner Jenő: - - Az ókori építés története c. előadásának vezérfonala. Bp., 1918, Németh József, 104+(1) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli félvászon-kötésben, hiányos gerin...