1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, koszos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.