4 db Babits Mihály minikönyv: Haza a telepre; Tanulmányok, interjúk; Levelek Irisz koszorújából (reprint); Curriculum Vitae. Vegyes, nagyrészt jó állapotban.
Minikönyv: 3db politikai témájú könyv, illusztrációkkal, díszdobozban: Győzelem 1945, Internacionálé, Lenin: Üdvözlet a magyar munkásoknak. Sorszámozott példányok díszdobozban
- M. Tótfalusi Kis Miklós Mentsége. Haiman György bevezetőjével. Bp., 1974. Minikönyv, sorszámozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
Az Ifjúsági Lapkiadó Vállalat három évtizede (1951-1981). Összeáll. és szerk.: Horváth Tibor. Bp., 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.