18333.
439. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Dr. Szily József: Maróczy Géza élete és pályafutása. (100 válogatott játszmával). Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal. Megjelent 3200 példányban.