Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 11
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2876336
18895
439
Books: Social sciences
Heller Farkas: Közgazdasági lexikon. Bp., 1937, Grill Károly, VII+(1)+499 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2845862
18896
439
Books: Social sciences
Bartha Elek: Vallásökológia. Szakrális ökoszisztémák szerveződése és működése a népi vallásosságban. [Debrecen, 1992.],Ethnica. Kiadói papírkötés. 2812339
18897
439
3200
Books: Social sciences
Budenz József: Finn nyelvtan. (Hang- és szótan.) Átdolgozta: Szinnyei József. Finnugor Kézikönyvek. Bp., 1926., Kókai Lajos. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen címkenyomokkal, ceruzás bejelölésekkel és bejegyzésekkel. 2777257
18898
439
Books: Social sciences
Kalapis Zoltán: Balladaénekesek, mesemondók, vásárosok. Népismereti riportok. Újvidék, 1980, Forum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. 2852489
18899
439
Books: Social sciences
Dr. Simon József Sándor: Tudomány-e Pikler Gyula tanítása vagy egyszerűen csak demagógia? Bp., 1907. Papírkötés, jó állapotban. 2843061
18900
439
Books: Social sciences
Hanák Tibor: Az elfelejtett reneszánsz. A magyar filozófiai gondolkodás századunk első felében. Bern, 1981., Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Hanák Tibor (1929-1999) újságíró, esszéíró, kritikus, tudósító, bölcselő, filozófus és filozófiatörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a ... 2781676
18901
439
Books: Social sciences
Bart István: Amerikai-magyar kulturális szótár. Bp., 2000., Corvina. Kiadói papírkötés. 2820856
18902
439
Books: Social sciences
Korniss Péter: Elindultam világ útján... Magyar népszokások. Bp., 1975, Corvina. Számos egészoldalas, fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel, volt könyvtári példány. 2880213
18903
439
Books: Social sciences
Pauler Ákos: Bevezetés a filozófiába. (Pécs, 1933), Danubia, 268+(4) p. Harmadik, javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben. 2884138
18904
439
Books: Social sciences
Balassa Iván: A határainkon túli magyarok néprajza. Bp.,1989, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban 2838022
18905
439
Books: Social sciences
Hun Nándor: Bevezetés a szociális gerontológiába. Az öregedés egészségügyi és társadalmi kérdései. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1978., Medicina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft