3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Williams, Archibald: A modern technika nagy alkotásai. Ford.: Péter Jenő. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1916, Franklin-Társulat, 355 p. + 21 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.