18882.
439. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Dr. Kress D. H.: Egészség és jólét - Hogyan érhető el? Bp., [1921], "Élet és Egészség" Kiadóhivatala, 115+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, kisebb ázásnyomokkal.