18865.
439. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 800 Ft
Lampert, Kurt: Az édesvizek élete. Ford.: Entz Margit. A Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXXIV. kötete. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat, XXV + 588 + [4] p. + 12 t. (litografált képtáblák, ebből 8 színes kromolitográfia, hártyapapírral). Szövegközi ábrákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé viseltes gerinccel, tulajdonosi névbélyegzővel.