Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 46

18867.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Buday László: Orvosi alkattan. Herzog Ferenc előszavával. Bp., 1943., Magyar Orvosi Könyvkiadó. Fekete-fehér szövegközti fotókkal. Kiadói papírkötés, javított borítóval és kötéssel.
18868.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Cholnoky Jenő - Littke Aurél - Papp Károly - Treitz Péter: A Föld. II. kötet. Bp., [1926], Athenaeum. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
18869.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1922-1943 Orvosképzés folyóirat 3 száma, szakadt borítókkal, az egyik szakadozott, foltos borítóval és szétvált kötéssel.
18870.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Növényhatározó. I-II. köt. Szerk.: Dr. Hortobágyi Tibor. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Közte a gombák színes táblaképeivel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, fakó gerinccel.
18871.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

Orvos-Természettudományi Értesítő a Kolozsvári Orvos-Természettudományi Társulat és az Erdélyi Muzeum-Egylet Természettudományi Szakosztályának az 1879-ik évben tartott szaküléseiről és népszerű természettudományi estélyeiről. Kiadja a két társulat. A szerk. bizottság segélyével összeállítja az Orvos -Természettudományi Társulat Titkára. A szerk. bizottság tagjai: orvosi szak: Hőgyes Endre, természettud. szak: Koch Antal, népszerű szak: Entz Géza. 1879 IV. évf. évf. I. Orvosi szak. I. köt. 1. füzet. II. Természettudományi szak. I. kötet. 1. füzet. III. Népszerű előadások. I. köt. 1. füzet. Kolozsvár, 1879., Stein János, VIII+246 p.+VI t.; 208 p.+I t.; 124 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, két tábla és egy lap kijár, egy táblán szakadással.
18872.

Orvos-Természettudományi Értesítő a Kolozsvári Orvos-Természettudományi Társulat és az Erdélyi Muzeum-Egylet Természettudományi Szakosztályának az 1879-ik évben tartott szaküléseiről és népszerű természettudományi estélyeiről. Kiadja a két társulat. A szerk. bizottság segélyével összeállítja az Orvos -Természettudományi Társulat Titkára. A szerk. bizottság tagjai: orvosi szak: Hőgyes Endre, termés...

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

18873.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

18874.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Bornemissza Zoltán: Gazdasági állatgyógyászat. Ungvár, 1897. Lévai Mór. Fűzve, kiadói, hiányos gerincű papírkötésben., 307 p + VIII-
18875.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Széll László: Általános és szervetlen chemia. Gyakorlati irányú vezérfonal a chemia alapismereteinek elsajátítására. Debrecen, 1920-1921, Méliusz,X+432 p. Kiadói papírkötés, hátsó borító sérült
18876.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

2 db Békésy György (1899-1972) Nobel-díjas biofizikusról szóló kiadvány: A Nobel-díjas Békésy György. Szerk.: Nagy Ferenc. + Békésy György emlékezete. Szerk.: Nagy Ferenc és Kiss Csongor. Bp., 1999, Better. Kiadói tűzött papírkötés.
18877.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Pitrolffy-Szabó Béla: A húgy-ivarszervi daganatok kórtana és gyógyítása. Az "Orvosképzés" XXX. évf. 2. számának melléklete (Szerk.: Darányi Gyula, Burger Károly, Korbuly György). Bp., 1940, szerzői kiadás (Franklin-ny.), 93+(2) p. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként kisebb lapszéli foltokkal.
18878.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft