1 200 Ft
3,18 EUR, 3,43 USD
Ostromverte várak. Szerk.: Gerő László. Bp., 1969., Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, Balla Demeter, Gink Károly, Lőrinczy György, Schopper Tibor fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, volt könyvtári példány.