Václáv Hlavsa: Praha v obrazech Vincence Morstadta. Praha, 1973., Orbis Praha. Gazdag képanyaggal illusztrált. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.
Magyar Műemlékek sorozat 6 kötete: Gerő László: Eger, Csatkay Endre: Sopron, Balogh István: Debrecen, Kádár Zoltán - Horváth Tibor Antal - Géfin Gyula: Szombathely, Koppányi Tibor - Péczely Piroska - Sági Károly: Keszthely, Bálint Sándor: Szeged városa. Bp., 1954-1962.,Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon- és egészvászon-kötések, egy kötet kiadói papír védőborítóban, változó állapotban, részben ...
Abbe, Patience - Abbe, Richard, Abbe Johnny: Három gyermek. Elmeséli kizárólag felnőtteknek tizenegy évi bolyongását a világ körül. Ford.: Földes Jolán. Bp., én., Palladis Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, két kép javított, ragasztott.
4 db régi helytörténeti kiadvány: P. Horváth Athanáz: A boldogasszonyi kegyhely története; Homor Imre: Esztergom nevezetességei; Barcza Leánder: A lébényi középkori bencés templom és apátság; Emlékkönyv a győri Mária jubileumi ünnepségeiről 1697-1947. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
Horváth Károlyné: Clark Ádám. Közlekedési Múzeum Füzetei 4. Bp., 1968., Közlekedési Múzeum Füzetei. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel papírlapokon.