Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 179

Fejezetek Miskolc történetéből. Szerk.: Bekes Dezső - Veres László. Miskolc, 1984, (Borsodi Ny.) Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
18276.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Nikos S. Stournaras: Meteora. A szentsziklák története. Athen, 1990, szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18277.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Dobos László: A magunk útján. Bp, 2000,Jászságért Alapítvány. Papírborítóval, jó állapotban
18278.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Nádasi Katalin: Megtalált kincseim avagy meséim egy csodálatos földről, amelyet Perunak becézek. [Eger, 1998.], Mediparo. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
18279.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
18280.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
0,29
Détshy Mihály: Munkások és mesterek az egri vár építkezésein (1493-1596) II. Különlenyomat az Egri Múzeum 1964. évi (2.) évkönyvéből. Eger, 1964, Heves Megyei Múzeumok Igazgatósága (Heves m. ny.), 151-180 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 100 példányban. A szerző, Détshy Mihály (1922-2007) építész, művészettörténész által Voit Pál (1909-1988) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány.
18281.

Détshy Mihály: Munkások és mesterek az egri vár építkezésein (1493-1596) II. Különlenyomat az Egri Múzeum 1964. évi (2.) évkönyvéből. Eger, 1964, Heves Megyei Múzeumok Igazgatósága (Heves m. ny.), 151-180 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 100 példányban. A szerző, Détshy Mihály (1922-2007) építész, művészettörténész által Voit Pál (1909-1988) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány...

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Kozák Károly: Az egri vár feltárása (1957-1963) II. Különlenyomat az Egri Múzeum 1964. évi (2.) évkönyvéből. Eger, 1964, Heves Megyei Múzeumok Igazgatósága (Heves m. ny.), 221-271 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 100 példányban. A szerző, Kozák Károly (1920-1989) régész, muzeológus, művészettörténész által Voit Pál (1909-1988) művészettörténész részére DEDIKÁLT példány.
18282.

Kozák Károly: Az egri vár feltárása (1957-1963) II. Különlenyomat az Egri Múzeum 1964. évi (2.) évkönyvéből. Eger, 1964, Heves Megyei Múzeumok Igazgatósága (Heves m. ny.), 221-271 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 100 példányban. A szerző, Kozák Károly (1920-1989) régész, muzeológus, művészettörténész által Voit Pál (1909-1988) művészettörténész rész...

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Krist, Gustav: Dante pokla megvalósul. Pasol plenny. Ford. Berend Miklósné. Bp., 1937. Grill. Átkötött kopott egészvászon-kötésben
18283.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
C. Harrach Erzsébet-Kiss Gyula: Vasi műemlékek. Településtörténet, építészettörténet, művelődéstörténet. Szerk.: Rózsa Béla. Szombathely, 1983, Vasi megyei Tanács, (Slyvester János Nyomda-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, karcos, kopott papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
18284.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Interetnikus kapcsolatok Északkelet-Magyarországon. Szerk.: Kunt Ernő, Szabadfalvi József, Viga Gyula. Bp., 1984., Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés.
18285.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Hilda Fialová - Andrej Fiala: Hrady na Slovensku. Bratislava, 1966., Vydal Obzor. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Benne rengeteg felvidéki magyar vonatkozású várral. Szlovák nyelven. Több nyelvű rezümével, többek között magyar nyelven is. Kiadói egészvászon-kötés.
18286.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
18287.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft