Sebestyén Ádám: A bukovinai andrásfalvi székelyek élete és története Madéfalvától napjainkig. Szekszárd, 1972, Tolna Megyei Tanács VB. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói foltos egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
Kiss Gábor: Erdélyi várak, várkastélyok. Bp, 1990, Panoráma. Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, alapvetően jó állapotban.
Ukraina / Ukraine. Az ukrán függetlenség 10. évfordulója alkalmából kiadott, történelmi és kulturális ismertető kiadvány. Kijev, 2001, Dnipro. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Ukrán és angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. / Illustrated publication commemorating the 10th anniversary of Ukraine's independence, in Ukrainian and English language
Cassius: Magyarország Fővárosa. Budapest leírása, képekkel. Bp.,én.,Helikon. Az 1866-os Heckenast-féle kiadás reprint kiadása. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötésben.