Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 179

18156.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
18157.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,25
15,71
A szent margitszigeti premontrei templom. Bp., 1932, Fővárosi Közmunkák Tanácsa (M. Kir. Állami Ny.), 45 p. + 5 t. (fekete-fehér képtáblák, hártyapapírral). Kiadói egészvászon-kötés.
18158.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Bálint Imre: Keleti népek. Bp., 1909, Franklin-Társulat, 264 p. Egészvászon-kötésben, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18159.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29
Dr. Balogh Jolán: Kolozsvár műemlékei. Bp., 1935. 50p+68p képmelléklet. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
18160.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Az egri hóstyák. Szerk.: Guszmanné Nagy Ágnes, Miskolczi László, Petercsák Tivadar. Eger, 2007, Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói kartonált papírkötés. A könyv szerkesztője, Miskolczi László által DEDIKÁLT példány.
18161.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71
Russell, Bertrand: Kína és a kínai probléma. Ford. és a bevezetőt írta: Geszti Lajos. Bp., [1932], Athenaeum. 261+(3) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kisebb ázásnyomokkal.
18162.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Cholnoky Jenő: A Kárpátoktól az Adriáig. Nagy-Magyarország írásban és képben. Bp., [1934], Somló Béla (Hungária-ny.), 275+(1) p. + 1 t. (kihajtható, színes térkép). Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben.
18163.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13
Glax-Fodor: Abbazia. Téli klimatikus gyógyhely és tengeri fürdő. A fürdőbizottság megbízásából írták --. Czímlap és illusztrációk Glax Stefániától.   Abbazia, [1913.] Maas Ottó. 1 kétlapos címkép (Abbazia látképe) + 152 p. + 1 nagyméretű, kihajtható színes térkép.Kissé sérült papírborítóval
18164.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
19
18165.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
cca 1930 Die Donau Wien, DDSG 61 p képes füzet
18166.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
1930 DTG A Duna Passautól Giurgiuig és Russzeig, képekkel illusztrált prospektus, kis térképpel, 40p
18167.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft