18159.
439. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Bálint Imre: Keleti népek. Bp., 1909, Franklin-Társulat, 264 p. Egészvászon-kötésben, kissé foltos, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.