18245.
439. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Beck Zoltán: Vitális Imrének véres a fokosa. Népballadák Békés megyéből. Fekete könyvek kulturtörténeti sorozat 11. Békéscsaba, 1988, Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottságának Tudományos-Koordinációs Szakbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. Készült 2000 példányban.