18252.
439. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Václáv Hlavsa: Praha v obrazech Vincence Morstadta. Praha, 1973., Orbis Praha. Gazdag képanyaggal illusztrált. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.