18137.
439. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
Vértesi Károly: Keleti ég alatt. Egyiptomban. Útirajzok. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 202+(2) p. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, foltokkal, belül nagyrészt jó állapotban, néhány kissé foltos lappal.