18177.
439. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
[Waddell, Laurence Austine (1854-1938)]: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. Lóczy Lajos előszavával. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép, színes) t. + VI+(2)+287+(1) p. +42 (fekete-fehér képtáblák) t. + 2 (kétoldalas térképek) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.