Aláírás

Tételek száma: 71

Rosita Serrano chilei énekesnő aláírt képeslap, kissé sérült
13039.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
3 db német színészek által aláírt képeslap / autograph signed postcard of German actors. Viktor Flemming, Otto Gebühn 2x?
13040.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1950 Joviczky József (1918-1986) az Operaház énekesének ajándékozási sorai és aláírása Várkonyi matricával és pecséttel jelzett fotóján
13041.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Molnár Júlia, Kiss Károly és Matyasovszky Andor saját kézzel írt sorai és aláírása kártyákon, levelezőlapokon
13042.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1948 Zentai Anna autográf sorai Várkonyi matricával jelzett, róla készült estélyi ruhás fotóján
13043.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13044.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
August Starek Rapid Wien labdarúgó aláírt fotója 18x13 cm / Autograph signed photo of footbalist
13045.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1978 Láng Etelka zongoraművész aláírása meghívón
13046.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Heltai Jenő: A néma levente. Az előzéklapon a szerző, Heltai Jenő, ill. a Magyar Színház 1936. márc. 20-i ősbemutató előadásán fellépett színészek (Pillér Vera, Szakáts Zoltán, Bilicsi Tivadar, Péchy Blanka, Bajor Gizi, Földényi László, Székely Lujza) autográf aláírásaival. Bp., 1936, Athenaeum, 166+(2) p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült borítóval.
13047.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
1942 Borsos Miklós (1906-1990) szobrászművész autográf dedikációja és aláírása, Folly Róbert (1889-1965) mérnök, hídtervező részére, Pásztor c, domborművét reprodukáló fotó hátoldalán, 23x23 cm
13048.

1942 Borsos Miklós (1906-1990) szobrászművész autográf dedikációja és aláírása, Folly Róbert (1889-1965) mérnök, hídtervező részére, "Pásztor" c, domborművét reprodukáló fotó hátoldalán, 23x23 cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1980 Farkas Bertalan (1949-) és Magyari Béla (1949-2018) űrhajósok autográf aláírása az őket és csaádjukat ábrázoló fotón, lakótelepen. 24x18 cm
13049.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1980 Farkas Bertalan (1949-) űrhajós Kubaszovval és családjukkal autográf aláírással. 24x18 cm
13050.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft