Louis Vuitton replika táska. Bőr, jelzett, sorszámozott, kopott fogóva... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~1000014/Louis-Vuitton-replika-taska-Bor-jelzett-sorszamozott-kopott-fogoval-34x30-cm~II2884816
2884816
12332
439
Flea Market
Leírás: Louis Vuitton replika táska. Bőr, jelzett, sorszámozott, kopott fogóval 34x30 cm
: karap_norbert